Nyní se můžete přihlásit na jazykové kurzy (aj, nj, čj) v tomto pololetí - pro jednotlivce, skupiny, maturanty a ostatní.

Pro bližší informace o pololetních kurzech prosím zavolejte nebo pošlete email na níže uvedené kontakty.


Naše jazykové kurzy jsou určeny pro kohokoliv, kdo se potřebuje naučit cizí jazyk, nebo jej zlepšit.  

Jazykové kurzy jsou určeny pro téměř všechny věkové kategorie, vyjma dětí do devíti let. V našich jazykových kurzech najdou uplatnění jak žáci základních škol, tak i středoškoláci (příprava na maturitu, popř. příprava na opakovanou maturitní zkoušku) a vysokoškoláci, ale i pracující z různých oborů, nebo lidé, kteří chtějí studovat cizí jazyky jen tak pro zábavu.

Jaké typy jazykových kurzů u nás najdete?

Pořádáme individuální, skupinové, firemní, maturitní a prázdninové jazykové kurzy.

Jak probíhají jazykové lekce?

Každá lekce trvá 45 minut. Je možné navštěvovat i dvojlekce, tedy 90 minut. Po dohodě lze upravit čas lekcí individuálně. Během lekce se řeší jak aktuální potřeby studenta, tak i výsledek domácí práce za předchozí týden.

Další informace

Pokud Vás zaujala nějaká informace na těchto stránkách, pak nás prosím kontaktujte na email nebo mobilní číslo. Každého nového zájemce zveme na krátkou konzultační schůzku, na které se dohodneme na požadavcích výuky, trvání jazykového kurzu, učebních pomůckách, a také na kalkulaci ceny za jazykový kurz.


Kontakt

Zdeněk Martinec - jazykové kurzy
Kostelní 75, Jirkov 431 11
776 161 645